Komáromi intézményünk országos elismerésben részesült

A komáromi Kultsár István Technikum és Szakgimnázium országos elismerésben részesült

A mai napon a Magyar Tudományos Akadémián Krizsán Xénia világbajnoki negyedik helyezett hétpróbázó atléta, valamint Balogh Gábor, a Magyar Diáksport Szövetség elnöke adta át a „2022/2023. tanév legaktívabb középfokú iskolája” elismerést a komáromi Kultsár István Technikum és Szakgimnáziumnak, melyet az intézmény igazgatója, Sipos Sándorné és Ágh Eleonóra tanárnő együtt vettek át. A díjjal együtt 150.000,- Ft jutalomban is részesült az iskola, melyet sporteszközök vásárlására fordítanak majd. 

Köszönjük Csonka Tamás, Kuzma Norbert és Szabó Attila tanár úr felkészítő munkáját, valamint Dr. Ágh Eleonóra tanárnő odafigyelését, támogatását. 

Lelecziné Bihari Mónika háttérmunkája is hozzájárult ahhoz, hogy egy-egy versenyre sikeresen eljutottak diákjaink!

Köszönjük sportolóinknak az aktív részvételt és a sok szép eredményt!

További sok sikert kívánunk diákjainknak!